






Жіночий шкіряний рюкзак GS зеленого кольору. Пошитий зі щільної телячої шкіри з вінтажним ефектом старіння (crazy horse). У рюкзаку 2 відділи. Ширина основного відділу 9 см усередині — потайна кишеня на блискавці та кишеня менша. Другий відділ завширшки 2 см. Спереду велика кишеня на блискавці. У рюкзаку є ручка для перенесення і 2 шлейки.
Розміри 29*21*11 см
Натуральна шкіра КРС
Шкіряні перегородки в відділах
Якісна металева фурнітура
Шлейки обшиті шкірою й регулюються за довжиною
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 21 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |