






Зручна і практична повсякденна модель чоловічої сумки з ременем через плече. Відмінно поєднується як з діловим костюмом, так і з одягом у стилі casual. Сумка пошита з натуральної високоякісної фактурної шкіри флотар. Цей вид шкіри має і стійке до подряпин покриття, вона еластична і міцна.
Розміри сумки 23*20*5 см. У сумці є основний відділ з потайною кишенею на блискавці і кишеня для телефону або документів. Спереду на фронтальній стороні розташована велика кишеня на блискавці і відкритий відділ. Вся сумка закривається клапаном на магнітних кнопках. Ремінь через плече (150 см) обшитий шкірою і регулюється по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |