


Чоловічий тонкий гаманець з затиском для купюр , коричневого кольору . В гаманці одне відділення для купюр і 2 місткі кишені для карт. Закривається затискач магнітними кнопками.
Розміри 8*12.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |