





Чоловіча шкіряна сумка А4 для документів і невеликого ноутбука, коричневого кольору.
Шкіра — щільна , оброблена воском, вінтажна - Crazy Horse.
Основний відділ із перегородкою біля задньої стінки та кишенею для телефона або документів
Зовні об'ємна кишеня
Дно та бічні стінки сумки проклеєні та підшиті шкіряною підкладкою, що робить виріб міцнішим і надійнішим у використанні
Ремінь через плече пошитий зі щільної ремінної стрічки й обшитий шкірою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 70 мм |