



Шкіряний гаманець, купюрник коньячного кольору. Гаманець пошитий із натуральної, щільної, вінтажної шкіри Crazy Horse.
Всередині:
7 кишень для візиток і кредитних карток
3 відділи для купюр
зручна внутрішня монетниця на кнопці
Гаманець закривається хлястиком на кнопці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | рудий |