








Чоловіча повсякденна сумка від українського виробника GS. Пошита з натуральної, вощеної шкіри КРС Crazy Horse. У сумці одне основне відділення завширшки 5 см. У ньому є потайне відділення з блискавкою та невелика кишеня для документів або ключів. Спереду, під клапаном велика кишеня з блискавкою. Основне відділення закривається якісною металевою блискавкою. Вся сумка закривається клапаном на магнітних кнопках. Ремінь через плече (50 см) обшитий шкірою й регулюється за довжиною.
Якісна металева фурнітура
Надійний ремінь через плече
Шкіряні перегородки в кишенях
Розміри сумки 23*20*5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |