







Чоловіча сумка з ременем через плече. Пошита з натуральної високоякісної шкіри КРС із вінтажним ефектом старіння. Сумка закривається клапаном із магнітними кнопками. Спереду під клапаном об'ємна відкрита кишеня. Усередині основного відділення велика кишеня біля задньої стінки та кишеня менша для телефона або ключів. Ремінь через плече обшитий шкірою й регулюється за довжиною.
Розміри сумки 28*25*6 см
Натуральна шкіра підвищеної міцності
Шкіряні перегородки в відділах
Якісна металева фурнітура
Надійний ремінь через плече
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |