








Невелика чоловіча шкіряна сумка-планшет із ременем через плече - це чудовий вибір для тих, хто хоче об'єднати стиль і практичність. Її виготовлено з високоякісної натуральної шкіри ВРХ, обробленої воском, вінтажної Crazy Horse, що робить її ще більш елегантною та зносостійкою.
Характеристики:
Сумка має одне основне відділення з кишенею біля задньої стінки і додатковою кишенею меншого розміру для зберігання телефону, ключів або документів. Крім того, на тильній стороні розташовані дві кишені: одна на блискавці, а інша закривається хлястиком на кнопці, що дає змогу безпечно зберігати речі.Перегородки в кишенях виконані зі шкіряного підкладу, який забезпечує додатковий захист ваших речей. Якісна металева фурнітура гарантує довгий термін експлуатації сумки, а надійний ремінь через плече забезпечує безпечне і комфортне носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |