





Сумка-месенджер із натуральної телячої шкіри. Шкіра середньої жорсткості, оброблена воском, вінтажна Crazy Horse. Сумка підходить для документів формату А4 і невеликого ноутбука. Дно сумки й бічні вставки підшиті для міцності шкіряним підкладом
У сумці одне основне відділення з великою кишенею біля задньої стінки та кишенею для документів або телефона. Зовні, спереду велика, об'ємна кишеня на блискавці.
Перегородки в кишенях шкіряні
Якісна металева фурнітура.
Ремінь через плече обшитий шкірою й регулюється за довжиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Конференц-сумка |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 60 мм |