






Стильний жіночий шкіряний гаманець GS чорного кольору. Пошитий з натуральної, вощеної, вінтажної шкіри Crazy Horse ( Крейзі Хорс). Цей вид шкіри вирізняється підвищеною зносостійкістю і неповторним ефектом старіння, що робить кожен виріб унікальним і неповторним.
Незважаючи на компактні розміри гаманця (9*12 см), він місткий і практичний. Усередині розташовані 6 відділів для карток, 2 потаємні кишеньки і місткий відділ для купюр будь-якого номіналу. Зовні на задній стороні розташована зручна монетниця. Закривається гаманець внутрішніми кнопками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |