



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 12.5 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |