








Чоловіча повсякденна сумка месенджер. Пошита з натуральної шкіри ВРХ, вощеної, вінтажної Crazy Horse. Цей вид шкіри відрізняється підвищеною міцністю і вінтажним ефектом старіння.
Розміри сумки дають змогу взяти з собою документи формату А4, великий планшет 10", щоденник, ключі, телефон, документи та інші дрібниці.
У сумці 2 відділи розділені шкіряною перегородкою. Кожен відділ закривається якісною металевою блискавкою. На передній і задній стінці сумки дві місткі кишені на блискавці. Усередині великого основного відділу дві додаткові кишені зі шкіряного підкладу. Вся сумка закривається клапаном на магнітних кнопках. Широкий ремінь через плече (150 см) обшитий шкірою і регулюється по довжині.
Внутрішні розміри сумки 24*35*6*2 см.
Якісна металева фурнітура
Надійний ремінь через плече
Шкіряні перегородки у відділах
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |