







Сумка чоловіча з ременем через плече. Пошита з високоякісної шкіри флотар. Це теляча шкіра з фактурним малюнком, має вологовідштовхувальне стійке до подряпин покриття. Шкіра еластична, м'яка і приємна на дотик.
У сумці одне основне відділення з внутрішніми кишенями для телефону, гаманця, документів ... Зовні спереду на фронтальній стороні розташована велика кишеня на магнітній кнопці. На задній стінці сумки - додаткова кишеня на блискавці. Ремінь через плече (150 см) обшитий шкірою і регулюється по довжині.
- шкіряні перегородки і кишені;
- якісна металева фурнітура;
- надійний ремінь через плече
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |