




Чоловіча сумка шкіряна від українського виробника GS. Сумка пошита з натуральної, фактурної шкіри флотар. Цей вид шкіри відрізняється міцністю, еластичністю, якісним лицьовим покриттям і цікавим фактурним малюнком.
Зовнішні розміри сумки 23*20*5 см. Зручна і практична повсякденна модель, яка підійде і до джинсів, і до ділового костюма. У сумці одне основне відділення, в якому є потайна кишеня на блискавці і невелика кишеня для документів, телефону або ключів. Також додатково нашиті кишені для ручок і візиток. Перегородки і кишені пошиті з натурального невощеного шкірпідкладу. Спереду на фрональній стінці велика кишеня на блискавці. Вся сумка закривається клапаном на магнітних кнопках. Ремінь через плече ( 150 см ) обшитий шкірою і регулюється по довжині .
Сумку можна замовити у 2 кольрах: чорний та коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Флотар |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |