







Жіночий шкіряний рюкзак GS коричневого кольору. Пошитий з щільної телячої шкіри з фактурним малюнком - флотар. Цей вид шкіри має вологовідштовхуюче та стійке до подряпин покриття. У рюкзаку 2 відділи. Ширина основного відділу 9 см Всередині - потайна кишеня на блискавці і кищеня для дрібниць. Другий відділ шириною 2см. Спереду велика кишеня на блискавці. У рюкзаку є ручка для перенесення і 2 шлейки.
Розміри 29*21*11 см
Натуральна шкіра ВРХ
Шкіряні перегородки у відділах
Якісна металева фурнітура
Шлейки обшиті шкірою і регулюються по довжині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 21 см |
| Стан | Новий |