





Містка, чоловіча, повсякденна сумка формату А4. Сумка пошита з високоякісної шкіри Crazy Horse. Цей вид шкіри вирізняється підвищеною міцністю і вінтажним ефектом старіння. Розміри сумки 24*34*6 см дають змогу покласти папери формату А4, щоденник, невеликий ноутбук або планшет 10". Всередині основного відділу: велика кишеня біля задньої стінки та кишеня менша для телефона, ключів або документів. Спереду — велика об'ємна кишеня, яка закривається клапаном на магнітних кнопках. Знімний ремінь через плече пошитий із міцної ремінної стрічки, обшитий шкірою й регулюється за довжиною. Перегородки в кишенях зі шкіряної підкладки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 4 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 60 мм |