



Гаманець є невід'ємною частиною щоденного образу кожної жінки. Він має не тільки відповідати модним тенденціям, а й бути зручним і практичним. Крім функції зберігання грошей він є органайзером, який завжди під рукою.
Вибір матеріалу має особливо важливе значення. Шкіра Crazy Horse вирізняється підвищеною міцністю та особливим вінтажним ефектом старіння. Це відбувається завдяки спеціальній обробці, яка надає їй неповторного вигляду і текстури.
Жіночий гаманець GS пошитий з високоякісної шкіри Crazy Horse має три відділи для банкнот, шкіряні перегородки у відділах, зручну, містку монетницю і сім кишень для карт. Закривається гаманець хлястиком на кнопці.
Розміри 19*9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |