


Жіноча шкіряна сумка з ременем через плече, бордового кольору
шкіра — щільна, оброблена воском, вінтажна Crazy Horse
основне відділення на блискавці та зовнішня кишеня
шкіряний ремінь через плече регулюється за довжиною пряжкою
Розміри 17*25*6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Бордовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | GS |