




Чоловіча сумка-планшет. Пошита з натуральної телячої шкіри, обробленої воском, вінтажної Crazy Horse. Шкіра матова, щільна, добре тримає форму. У сумці одне велике відділення з кишенею біля задньої стінки та кишенею менше для документів, телефона або ключів. Сумка чудово підійде для планшета до 10". Розмір основного відділу 26*22*3 см. Спереду, під клапаном велика кишеня на блискавці. Ремінь через плече (50 см) обшитий шкірою й регулюється за довжиною.
Натуральна щільна шкіра
Якісна металева фурнітура
Шкіряні перегородки в кишенях
Надійний ремінь через плече
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |