




Чоловіча шкіряна сумка для документів і невеликого ноутбука
шкіра щільна , оброблена воском, вінтажна - Crazy Horse
колір — рудий, коньячний
основне відділення з перегородкою біля задньої стінки та кишенею для телефона
перегородки в кишенях зі шкіряної підкладки
зовнішня велика кишеня
міцний ремінь через плече обшитий шкірою
металева фурнітура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 70 мм |