



Чоловіча шкіряна сумка чорного кольору. Пошита з натуральної телячої шкіри, вощеної, вінтажної Crazy Horse. Відмінна, повсякденна сумка середніх розмірів з ременем через плече. У сумці зручно поміщаються блокнот, документи, ключі, невеликий планшет, для телефону є окрема кишеня.
шкіра - щільна, матова
основне відділення з кишенею для телефону і кишенею біля задньої стінки
перегородки в кишенях зі шкіряного підкладу
2 зовнішні кишені: фронтальна кишеня на магніті, кишеня ззаду - на блискавці
надійний ремінь через плече пошитий зі щільної ремінної стрічки й обшитий шкірою
якісна металева фурнітура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 4 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Крос-боді |