

Чоловічий шкіряний гаманець з затискач для купюр, зеленого кольору
Гаманець пошитий з натуральної шкіри обробленої воском, Crazy Horse
В затиску 2 містких кишені для карт і одне відділення для купюр
Розміри 8*12 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Зелений |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |