



Жіночий шкіряний гаманець коньячного кольору
шкіра — вінтажна, вощена Crazy Horse
11 кишень для карток
3 відділи для купюр
без монетниці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GS |
| Країна виробник | Україна |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | рудий |
| Тип | купюрник |